ID: 25.50-IRP-PP~
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Levertijd 10-15 dagen
Beknopt overzicht
Modular infrared touch probe for adaptable measurement solutions.
Application
    distances.
Measuring Unit
  • PP41.00
Tool Holder Interface
  • D28
Receiver compatibility
  • IRR91.42
  • IRR91.50
Delivery contents
1x Infrared Touch Probe IRP25.50-PP
1x Storage Box
All images are for illustrative purposes only and may differ from the actual product.
Probe Type Infrarood meettaster
Onderdeelnummer 25.50-IRP-PP#
Tast richting ±X, ±Y, -Z
Gereedschaphouder‑interface D28
Stylus montage M4
Receiver Compatibility IRR91.42
Max. Stylus Overtravel XY = ±12,5°
Z = -6 mm
Trigger Force (with 50 mm Stylus) XY = 0,3 - 1,4 N (fabrieksinstelling = 1 N)
Z = 2,5 - 12,5 N (fabrieksinstelling = 8,5 N)
Recommended Probing Feedrate Max. 2000 mm/min
Stroomvoorziening 1x Batterij (9V-blok, type: 6LR61)
Lithium: 1200 mAh, Alkaline: 550 mAh
Materiaal Stainless Steel / POM
Temperatuurbereik Werking: 10 °C - 50 °C
Opslag: 5°C - 70°C
Unidirectionele herhaalnauwkeurigheid max. 1 µm (2 Sigma)
met 50 mm stylus en 254 mm/min tastvoeding