Infrared Touch Probe IRP25.50-PP
ID:
25.50-IRP-PP~
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Levertijd 10-15 dagen
Beknopt overzicht
Modular infrared touch probe for adaptable measurement solutions.
Toegevoegd aan winkelwagen.
Application
distances.
Measuring Unit
- PP41.00
Tool Holder Interface
- D28
Receiver compatibility
- IRR91.42
- IRR91.50
Delivery contents
1x Infrared Touch Probe IRP25.50-PP
1x Storage Box
All images are for illustrative purposes only and may differ from the actual product.
| Probe Type | Infrarood meettaster |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 25.50-IRP-PP# |
| Tast richting | ±X, ±Y, -Z |
| Gereedschaphouder‑interface | D28 |
| Stylus montage | M4 |
| Receiver Compatibility |
| Max. Stylus Overtravel |
XY = ±12,5° Z = -6 mm |
| Trigger Force (with 50 mm Stylus) |
XY = 0,3 - 1,4 N (fabrieksinstelling = 1 N) Z = 2,5 - 12,5 N (fabrieksinstelling = 8,5 N) |
| Recommended Probing Feedrate | Max. 2000 mm/min |
| Stroomvoorziening |
1x Batterij (9V-blok, type: 6LR61) Lithium: 1200 mAh, Alkaline: 550 mAh |
| Materiaal | Stainless Steel / POM |
| Temperatuurbereik |
Werking: 10 °C - 50 °C Opslag: 5°C - 70°C |
| Unidirectionele herhaalnauwkeurigheid |
max. 1 µm (2 Sigma) met 50 mm stylus en 254 mm/min tastvoeding |